Chowder

Chowder

Chowder uwielbia jedzenie. Zje wszystko co wpadnie mu w ręce. Po prostu wszystko! Sprawdźcie sami. Młody uczeń mieszka u swojego kucharskiego guru - Mung Daala i jego żony Trufli.

Mung Daal

Mung Daal jest szefem, który lubi "szefować". Wie niemal wszystko o wszystkim i jak przystało na guru zawsze udziela Chowderowi porad... Uważa się za eksperta w sprawach damsko-męskich, ale... niestety nim nie jest.

Trufla

Trufla to prawdziwa siła napędowa firmy cateringowej Mung Daala. Lubi zarządzać swoim mężem, legendarnym mistrzem kuchni, tak jak by był jeszcze uczniakiem. Gdzieś głęboko pod tą grubą skórą ma serce ze złota...

Sznycel

Sznycel to wielgachny bliżej nieokreślony stwór, który pracuje w kuchni Mung Daala. Nie ma poczucia humoru, ale nie mówcie mu o tym.

Paninka

Paninka ma bzika na punkcie Chowdera. Ubzdurała sobie, że Chowder jest jej chłopakiem. Biedny dzieciak powtarza jej ciągle, że nim nie jest, ale Paninka nie daje za wygraną.

Chowder

Chowder, młody kucharz o wielkich marzeniach i jeszcze większym apetycie to jeden z największych łakomczuchów jaki kiedykolwiek pojawił się w Cartoon Network.

POSTACIE