Classic Ben 10
Ben 10 - Dowiedz się więcej
Biegacz z Undertown

Ben Tennyson

Ben to przeciętny dziesięcioletni chłopiec, który lubi gry komputerowe, jeździ na rowerze, a kłopoty przyciąga jak magnes. Wie, że umiejętność wcielania się w różnych kosmicznych bohaterów musi wykorzystywać w imieniu dobra, ale czasem pozwala sobie na drobne nadużycia mocy.

Czteroręki

Kiedy trzeba coś rozwalić, pobić lub czymś rzucić, Ben wybiera właśnie Czterorękiego. Ten potężny kosmita o czterech rękach ma prawie 4 metry wzrostu i do wymierzenia kary wykorzystuje swoją siłę. Przed obrażeniami chroni go niezwykle twarda skóra.

Upgrade

Upgrade jest biomechanicznym kosmitą o ciekłometalicznej skórze. Potrafi połączyć się z każdym urządzeniem mechanicznym — od miksera przez rower aż po satelitę.

Diamentogłowy

Diamentogłowy to krystaliczny kosmita, którego ciało jest twardsze niż diament. Dzięki temu jest odporny na większość fizycznych ataków i może przekroić albo pociąć niemal wszystko. Jego ciało może też odbijać wiązki światła i lasera z broni przeciwnika.

Fantom

Fantom to mroczny kosmita, który opanował umiejętności duchów. Potrafi przenikać przez ściany i stawać się niewidzialnym. Ma tak upiorny wygląd, że doskonale nadaje się do nastraszenia każdego złoczyńcy. Czasem nawet Ben ma stracha, gdy wciela się w Fantoma.

Szara Materia

Jest niedużym kosmitą — ma zaledwie 13 cm wzrostu. Szara Materia to rasa wyhodowana do naprawy skomplikowanych urządzeń od środka. Potrafi przecisnąć się nawet przez najcieńsze miejsca, a kiedy Ben się w niego wciela, daje mu tymczasowy zastrzyk inteligencji.

Inferno

Inferno pochodzi z rasy kosmitów, która woli zamieszkiwać słońca niż planety. Potrafi wyrzucać z rąk i ust ogniste pociski oraz wytwarzać kule ognia, które może rzucać lub toczyć. Inferno może pochłaniać zarówno płomienie, jak i ciepło.

Zębal

Ten wodny kosmita jest doskonałym pływakiem. Potrafi oddychać pod wodą i przekształcać nogi w potężny ogon z płetwami. W wodzie jest bardzo szybki i zwrotny. Walczy za pomocą szponów lub potężnych, elastycznych szczęk, którymi gryzie przeciwników.

Mucha

Mucha to skrzydlaty kosmita o kształcie owada. Świetnie lata i potrafi wykonywać w powietrzu niesamowite akrobacje. W walce też umie o siebie zadbać, korzystając z imponującego naturalnego uzbrojenia — kleszczy i ostrego ogona.

Dzikopysk

Wyglądem bardziej przypomina zwierzę niż człowieka. Dzikopysk to zwierzęcy kosmita o nadludzkiej sile i niezwykle wyczulonych zmysłach węchu, słuchu oraz smaku. Potrafi strzelać z grzbietu igłopiórami o sile pocisków.

Szybcior

Szybcior to kosmita o błyskawicznym refleksie. Może rozwinąć szybkość do 450 km/godz. Taką prędkość osiąga dzięki umiejętności sterowania przyczepnością, co pozwala mu też chodzić po pionowych ścianach oraz niestałych podłożach, takich jak błoto, lód a nawet woda.

Classic Ben 10

Dziesięcioletni Ben Tennyson znajduje tajemniczy zegarek, który umożliwia mu wcielanie się w różnych kosmitów o niezwykłych mocach. Ben wie, że musi korzystać z nowych umiejętności po to, by pomagać innym i powstrzymywać złoczyńców, ale czasem pozwala sobie na drobne nadużycia mocy.

POSTACIE