Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster

Blusik

Blusik jest najlepszym fikcyjnym przyjacielem na świecie, a przynajmniej tak mu się wydaje. Jest czarujący, zabawny, ma ogromne ego i zawsze pakuje się w kłopoty.

Maks

Maks jest zwykłym, inteligentnym ośmiolatkiem, który stworzył Blusika. Większość czasu spędza w domu dla zmyślonych przyjaciół, wyciągając swojego kolegę z tarapatów.

Chudy

Chudy jest wysoki, brakuje mu jednej ręki, a jego lewe oko jakoś dziwnie lata. Chociaż życie go specjalnie nie rozpieszczało, Chudy zachował niezwykłą pogodę ducha, optymizm i pozytywne nastawienie.

Koko

Koko ma lekkie kuku na muniu. Nigdy nie mówi nic innego niż „koko” i znosi kolorowe, plastikowe jajka-niespodzianki — niektóre są fajne, inne nieciekawe, ale trafiają się też jajka po prostu dziwaczne.

Eduardo

Eduardo, który ma ostre rogi i jest potwornych rozmiarów, wygląda dość przerażająco, tyle że sam boi się wszystkiego, co się rusza.

Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster

Co się dzieje ze zmyślonymi przyjaciółmi, kiedy dzieci dorosną? Trafiają do domu dla zmyślonych przyjaciół pani Foster. Domu najlepszych przyjaciół na świecie

POSTACIE