Ed, Edd i Eddy

Ed

Ed lubi filmy z potworami i składanie modeli. Zdecydowanie nie jest mózgiem grupy i bez problemu daje się namówić do udziału w niedorzecznych planach Eddy'ego. Jest bardzo silny i mało inteligentny.

Edd

dd, zwany też podwójnym D (ponieważ słynie z gry w „dwa ognie”), jest bystry, naprawdę spokojny i jeszcze bardziej uprzejmy. Wolny czas spędza na uczeniu się, ale zazwyczaj zostaje wciągnięty w zwariowane intrygi Eddy'ego, co bardzo go denerwuje.

Eddy

Eddy uwielbia być w centrum uwagi. Czasem zachowuje się, jakby zjadł wszystkie rozumy, i zawsze wpada na absurdalne pomysły, które najczęściej kończą się samymi kłopotami. Najlepiej wychodzi mu sporządzanie cuchnącej bomby „El Mongo.”

Ed, Edd i Eddy

Ed, Edd i Eddy są trójką bohaterów, a przynajmniej za takich się uważają. Uzbrojeni w pryszcze, śmierdzące pachy i zwariowane intrygi chłopcy bez przerwy próbują wynaleźć coś, co przyniesie im dużo kasy. Są dumnymi właścicielami elitarnego lokalu klubowego „Klub Eda”, tyle że na razie jedynymi członkami klubu są oni sami.

POSTACIE