Klopsiki i inne zjawiska pogodowe

Małpą Steve

Zenon wystawia na próbę stworzoną przez Flinta maszynę do tłumaczenia myśli, ale jest on normalną małpą, która ma obsesję na punkcie jedzenia i… czasami rzuca kupą. 

Sam Sparks

Sam właśnie przyjechała do Morskich Zdrojów. Jest nową dziewczyną w mieście, więc stara się znaleźć swoje miejsce i dopasować do reszty mieszkańców. Niestety nie jest to łatwe zadanie przy mocnych poglądach, niepohamowanej bystrości umysłu i nietuzinkowej osobowości.

Flint Lockwood

Miejscowy przemysł sardynkowy może reprezentować szczyt osiągnięć Morskich Zdrojów, ale Flint nie chce siedzieć bezczynnie. Tworzy wynalazki, szczerze wierząc, że polepszą one życie na Ziemi.

Klopsiki i inne zjawiska pogodowe

Flint Lockwood to licealista, który cierpi na brak zainteresowania tematem sardynek. Chce być poważnym wynalazcą w świecie, w którym liczy się coś więcej niż ryby, i wierzy, że pewnego dnia opatentuje epokowy wynalazek. Jak na razie jednak większość jego pomysłów okazuje się niewypałami. Wspólne zainteresowania sprawiają, że zaprzyjaźnia się z Sam Sparks, nową dziewczyną w miasteczku, która pragnie zostać meteorolożką.

POSTACIE
OGŁOSZENIE