Kryptonim: Klan Na Drzewie

Numer 1

Nigel Uno (Szefo) jest mistrzem taktyki. Przygotowuje skomplikowane plany zdobycia dominacji nad światem, które są tak czadowe, że nie można ich nie wypróbować. Jest przywódcą KND.

Numer 2

Hoagie P. Gilligan Jr (Świrus) zajmuje się budowaniem dla KND latających maszyn i zwariowanych broni. Uwielbia jedzenie i czasem tak się czymś podekscytuje, że zapomina oddychać.

Numer 3

Kuki Sanban (Słodka) jest uroczą i beztroską dziewczyną, która zrobi wszystko, by pomóc Klanowi Na Drzewie, o ile zapamięta, co to dokładnie miało być.

Numer 4

Wallabee Beatles (Twardziel) jest zuchwały i impulsywny. Niski wzrost nadrabia zachowując się jak prawdziwy twardziel. Zawsze pierwszy rwie się do wszystkiego i zazwyczaj pierwszy wszystko psuje.

Numer 5

Abigail „Abby” Lincoln (Cicha) odzywa się tylko wtedy, gdy ma coś ważnego do powiedzenia. Jest super szpiegiem i jako jedyna z Klubu (poza Numerem 1) wykazuje się zdrowym rozsądkiem.

Kryptonim: Klan Na Drzewie

Piątka bohaterskich dziesięciolatków założyła sekretną grupę o nazwie Klan Na Drzewie. Ich jedyną misją jest wyzwolenie wszystkich dzieci spod tyranii dorosłych.

POSTACIE