Kroniki rodziny królewskiej

Król Rufus

Król Rufus ma trudności z dyscyplinowaniem swoich dzieci i zarządzeniem królestwem. Z nostalgią wspomina swoje spokojne lata młodości i dorastanie na wsi kiedy nie miał żadnych problemów. 

Królowa Eleonora

Królowa Eleonora bardzo dba o zachowanie pozorów. Nie lubi zawracać sobie głowy potrzebami ludzi, natomiast bardzo dba o to, by jej córka nie zapomniała ukłonić się odwiedzającemu Arcyksiążemu Skądś tam. Zawsze walczy o to, by postawić na swoim, nawet wtedy gdy nie ma takiej potrzeby.

Księżniczka Rozalinda

Kocha wszystkie zwierzęta i ma lisa domowego o imieniu Tobias. Lepiej jej wychodzi polowanie w lesie niż uczestniczenie w balu królewskim. Siedemnastoletnia księżniczka nie mogłaby się bardziej różnić od swojego młodszego brata, Księcia Petera.

Książe Peter

Wolałby spędzać swój czas malując w ogrodzie albo ucząc się w bibliotece zamiast ćwiczyć szermierkę. Król Rufus często nakłania Petera do robienia rzeczy pod pretekstem tego, że będą one dla niego "dobre". Przekazywanie ważnych życiowych lekcji przez jego tatę przeradza się jednak w plecenie głupot. 

Książe Alex

Dziesięcioletni Alex uważa, że można mu na wszystko pozwolić dlatego, że jest księciem. Kiedy Król Rufus stara się przywołać go do porządku, ten ucieka do Królowy Eleonory, która zawsze go ratuje. 

Fryderyk

Fryderyk jest prawą ręką Króla Rufusa i naczelnym asystentem na jego dworze. Jego zadaniem jest nadzorowanie codziennych operacji, które dzieją się w królestwie oraz zachowanie zimnej krwi w momentach, gdy Król i jego rodzina mają dziwne zachcianki. 

Allistair

Jako powiernik Królowej i magik, Allistar zawsze wie, co słychać w królestwie. Jest do tego wielkim manipulatorem. Ma w sobie coś niepokojącego jako postać, ale Rozalinda i Peter z reguły potrafią przekonać go do tego, by pomógł im z jakimś spiskiem albo planem. Ma słabość na punkcie małych czekoladek. 

Kroniki rodziny królewskiej

Święta potrafią być prawdziwie gorączkowym okresem - zwłaszcza jeśli należysz do arystokracji. Rodzina królewska zmaga się z przygotowaniami do tygodniowego Festiwalu Świątecznego Zająca. Będzie mnóstwo pysznego jedzenia, emocji, śpiewających ludzi lasu i przede wszystkim Twojej ulubionej rodziny królewskiej. 

POSTACIE
OGŁOSZENIE