Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą

Adam Leww

Chociaż dwunastoletni Adam Leww jest jedynym człowiekiem w swojej szkole (co wydaje się dziwne innym dzieciakom z sąsiedztwa), stara się jak najlepiej przystosować. Może brakuje mu instynktu przetrwania, co w szkole nieraz działa na jego niekorzyść, ale oczytanie i spryt często ratują Adama z licznych tarapatów.

Jake Małpka - Pająk

Jake , który jest energiczną i żądną przygód małpką, błyskawicznie zaprzyjaźnia się z Adamem. Jest prawdziwym przyjacielem i zrobi wszystko, by wydobyć Adama z tarapatów, nawet jeśli najczęściej sam wpakował ich w te kłopoty.

Ingrid Żyrafa

Ingrid bez problemu wygrywa konkurs na najwyższą dziewczynę w klasie, ale imponujący wzrost tylko pogłębia jej niepewność, gdyż mimo najszczerszych wysiłków nie potrafi wtopić się w tłum. Nieśmiała i słodka żyrafa Ingrid zawsze chętnie pomaga przyjaciołom w potrzebie.

Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą

Przez biurokratyczną pomyłkę dwunastoletni Adam Leww został przypadkowo przeniesiony do Szkoły im. Charlesa Darwina, w której uczniowie i nauczyciele są zwierzętami. Jako jedyny człowiek, Adam szybko odkrywa, że w nowej szkole rzeczywiście przetrwają tylko najlepiej przystosowani.

POSTACIE
OGŁOSZENIE