Transformers: Cyberverse

Optimus Prime

Optimus Prime to przywódca Autobotów i największa zmora Decepticonów. Jeśli szukasz bohatera, ten bot to na pewno on. Jego transformacja to ciężarówka bojowa z opcją lotu. Znany jest ze swojego okrzyku wzywającego Autoboty do zjednoczenia się.

Bumblebee

Bumblebee to najodważniejszy, najfajniejszy i najbardziej epicki wywiadowca Autobotów… albo przynajmniej tak mu się wydaje. Stracił wszystkie wspomnienia! Teraz ścigają go Decepticony, a on jednocześnie stara się ratować sytuację i przywrócić sobie pamięć. Na szczęście ma przy sobie przyjaciół – Windblade'a i Optimusa Prime'a.

Blurr

Blurr to najszybszy bot w galaktyce – zawsze zostawia innych w tyle! Ten szybko poruszający się i szybko mówiący Velocitronianin współpracuje z Bumblebee i swoimi przyjaciółmi, by wyprzedzić Decepticony.

Grimlock

Grimlock to legendarny król Dionbotów! Gdy jest w trybie bota, jest jednym z najbystrzejszych botów z dobrą gadką. Jednak gdy przechodzi w tryb tyranozaura, wychodzi z niego niszczycielska bestia!

Megatron

Megatron to bezwzględna, okrutna i ogólnie kłopotliwa postać. Ten przywódca Decepticonów jest zły do szpiku kości. Nie musisz się jednak martwić, bo Autoboty stoją na pogotowiu, by uniemożliwić mu dominację nad światem! Dawno temu przyjaźnił się z Optimusem Primem – czyżby miał w sobie coś dobrego?

Starscream

Starscream jest niesamowicie przebiegły nawet jak na Decepticona! To typ bota, który zdradzi Cię i odda w ręce Megatrona, a potem zdradzi Megatrona, by zyskać więcej władzy. Niemiły gość, który nie ma pojęcia o tym, co to lojalność.

Transformers: Cyberverse

Bumblebee wyrusza na kluczową misję od której zależy życie wielu osób! Problem polega na tym, że nie może sobie przypomnieć, na czym miała polegać! Windblade pomaga mu naprawić jego uszkodzony układ pamięci, Depictony depczą im po piętach, a czas ucieka.

POSTACIE