Transformers: Robots in Disguise

Optimus Prime

Po tym jak szlachetnie poświęcił się, aby przywrócić życie na planecie Cybertron, Optimus Prime odkrywa, że tkwi gdzieś w tajemniczej i eterycznej sferze.

Bumblebee

Naszego żółto-czarnego Autobota cechuje niezachwiany optymizm i zamiłowanie do przygód. Jednak gdy walczy z najgorszymi wrogami bierze sprawy na poważnie. Po powrocie na Ziemię podwładni wystawią jego siłę charakteru na próbę.

Sideswipe

Sideswipe to sprytny, szybko myślący i buntowniczy 'Bot, który jest trochę samotnym wilkiem i czuje, że musi w pierwszej kolejności zadbać o swoją własną skórę.

Strongarm

Strongarm jest stanowczo oddana swojej misji egzekwowania prawa i nie wyobraża sobie świata, w którym nikt go nie przestrzega. Strongarm jest bardzo poważna i świat jest dla niej albo czarny, albo biały.

Grimlock

Przysłowiowy "Neandertal" z wielkim sercem, Grimlock jest Dinobotem, który walczy i gra ostro. Jest najsilniejszym z grupy nowych Autobotów. Całe wieki temu był bezpodstawnie więziony.

Fixit

Ten entuzjastycznie nastawiony, hiperaktywny MINI-CON zajmuje się techniką i naprawami nowej bazy Autobotów. Fix-It pełni po części rolę mechanika, wsparcia IT, maskotki i skarbca wiedzy na temat "najbardziej poszukiwanych" istot.

Underbite

Ten podobny do Pitbulla Decepticon, również był więźniem na Alchemorze. Za pożarcie całego miasta na planecie Cybertron został skazany na niewole. Jego siła fizyczna rośnie i podwaja się za każdym razem gdy zje metal.

Denny

Denny jest około czterdziestoletnim dumnym właścicielem złomowiska, które zostanie domem naszych Autobotów. Denny w głębi serca jest wielkim dzieckiem (nawet bardziej niż jego syn Russell) i posiada wielki entuzjazm - szczególnie w odniesieniu do tematu ZŁOMU.

Russell

Russell nie może doczekać się, aż skończy szkołę. Jest w trudnym wieku i bardzo się stara, aby nie być już postrzeganym jako dziecko. Jednocześnie próbuje uchodzić za starszego/bardziej wyluzowanego niż naprawdę jest.

Transformers: Robots in Disguise

Wiele lat po wydarzeniach, które miały miejsce w serii "Transformers Prime" Bumblebee dostaje od Optimus Prime'a zadanie ocalenia Ziemi przed nowym odłamem Decepticonów. Bumblebee tworzy zespół złożony z zawadiackich młodych Autobotów, w skład którego wchodzą COOL REBEL "BAD BOY", ELITE GUARD CADET, BOMBASTIC DINOBOT oraz hiperaktywny MINI-CON.

POSTACIE