Niesamowity świat Gumballa
Swing out
Rumble in the Nightosphere
Disc Duel

Anais

Anais to młodsza siostra Gumballa i z całą pewnością najmądrzejszy członek rodziny. Jest wyjątkowo słodka, ale bywa sprytna i sarkastyczna. Umie postawić na swoim, nawet jeśli rodzina nie bardzo jej słucha.

Darwin

Darwin był kiedyś domowym zwierzątkiem w tej rodzinie, a teraz jest najlepszym przyjacielem Gumballa. Niby to jest niewinny i naiwny, ale potrafi zaskoczyć. Zawsze ma przy sobie nieco płatków dla rybek.

Gumball

Gumball to niepoprawny optymista, uroczy głuptas, który nie unika ryzyka – duch chce przejąć na jakiś czas jego ciało, proszę bardzo. Nie uczy się na błędach, za to popełnia ich coraz więcej.

Nicole

Nicole jest głową tej rodziny. Bywa zasadnicza, ale nie stroni od zabawy. Uwielbia swoje dzieci i zrobi dla nich wszystko, nawet gdyby chodziło o uganianie się na grzbiecie wściekłego psa za tyranozaurem.

Richard

Richard to wielki, różowy królik. Kompletnie nieprzystosowany do życia w społeczeństwie. Jedyne, co kocha bardziej od gier komputerowych, to rodzina. A, jak ognia unika odpowiedzialności i jakoś nie umie znaleźć pracy.

Niesamowity świat Gumballa

Poznaj Wattersonów: Mamę, Tatę, Anais, Darwina i oczywiście Gumballa! Jest on dwunastoletnim kotem, który – jak na nastolatka przystało – ma smykałkę do nieszczęśliwych wypadków. Oto Niesamowity Świat Gumballa.

POSTACIE