Wujcio Dobra Rada
Rock Paper Tummy
Psychodeliczne puzzle

Wujcio Dobra Rada

Wujcio Dobra Rada jest magicznym wujkiem i dziadkiem wszystkich dzieciaków na świecie. Podróżuje po całej kuli ziemskiej, by pomagać ludziom i zmieniać ich życie na zawsze.

Pan Gustaw

Pan Gustaw to dinozaur, który z racji ponad miliona lat przeżytych na Ziemi widział już wszystko, więc nic go nie zaskoczy.

Stefek Pizza

Stefek Pizza to gadająca pizza, która nosi odlotowe okulary przeciwsłoneczne. Stefek Pizza to także najwspanialsza osoba, jaka kiedykolwiek żyła na świecie - przynajmniej sam tak o sobie sądzi.

Torba Borba

Torba Borba to gadająca, magiczna torba, a zarazem najlepszy kumpel Wujcia Dobra Rada. Torba Borba dostarcza Wujciowi nieskończenie wiele pożytecznych i interesujących przedmiotów.

WRLT

Wielka Realistyczna Latająca Tygrysica to główny środek transportu Wujcia Dobra Rada. Tygrysica uwielbia także boys bandy i wszystko, co dziewczęce.

Wujcio Dobra Rada

Wujcio Dobra Rada i jego przyjaciele to ekipa, która potrafi znaleźć najbardziej zwariowane rozwiązanie dla każdego problemu! Wujcio Dobra Rada jest magicznym wujkiem i dziadkiem wszystkich dzieciaków na świecie. Podróżuje po całej kuli ziemskiej, by pomagać ludziom i zmieniać ich życie na zawsze.

POSTACIE