Scooby-Doo

Scooby-Doo

Uwielbiany przez wszystkich Scooby Doo nienawidzi wszystkiego, co hałasuje w nocy, a jego ulubioną czynnością jest jedzenie. Jedzenie jest zdecydowanie słabym punktem psiaka.

Kudłaty

Kudłaty jest wyluzowanym facetem. Ma dużo wspólnego ze Scooby'm i obaj w każdym miejscu szukają przede wszystkim jedzenia. Nigdy nie lubi uczestniczyć w rozwiązywaniu tajemnic, ale jeżeli przyjaciele go potrzebują, zbiera całą odwagę i staje na wysokości zadania.

Fred

Fred jest szesnastoletnim przywódcą Mystery Inc. Znajduje rozwiązania zagadek dzięki zdrowemu rozsądkowi i pomocy przyjaciół.

Daphne

Szesnastoletnia Daphne jest nie tylko modna i piękna, ale również niezwykle inteligentna. W przyszłości pragnie zostać pisarką powieści kryminalnych. Kiedy ekipa natknie się na jakąś tajemnicę, Daphne wykazuje ogromną ciekawość i odwagę.

Velma

Najmłodsza w grupie Velma jest też najsprytniejszym członkiem Mystery Inc. Zawsze pierwsza zauważy wskazówki pozostawione przez przestępców.

Scooby-Doo

Scooby jest dużym, ale niezbyt odważnym psem. Uwielbia wypady ze swoimi przyjaciółmi z Mystery Inc., pod warunkiem, że są związane z jakimiś mrocznymi tajemnicami, które trzeba koniecznie rozwiązać.

POSTACIE