Zwyczajny serial
Puchar Cartoona 2016
Cios Pięścią

Rigbi

Rigbi charakteryzuje się odwagą i brakiem wstydu, które towarzyszą całkowitej niedojrzałości. Przypomina wymykającego się spod kontroli nastolatka, bez poczucia jakichkolwiek granic.

Mordechaj

Mordechaj jest młodym ptakiem z gatunku sójek błękitnych charakteryzującym się kiełkującym poczuciem odpowiedzialności i przyzwoitości oraz własną moralnością. Nie oznacza to wcale, że od czasu do czasu nie lubi dobrej zabawy – szalonych wybryków.

Papcio

Papcio może wygląda jak człowiek, ale w rzeczywistości pochodzi z Lizakowa. Przez całe życie był nieprzyzwoicie bogaty i przed wszystkim absurdalnie chroniony, w wyniku czego obecnie przejawia dziecięcy zachwyt nad praktycznie każdą rzeczą.

Hop

Hop nie umie chodzić ani biegać; porusza się wyłącznie podskakując. Jest zarówno mądry jak i silny oraz potrafi naprawić praktycznie wszystko, co zepsują Mordechaj i Rigbi.

Benson

Ponieważ Papcio nie ma żadnego kontaktu ze światem zewnętrznym i rzeczywistością, prowadzenie parku zostawia Bensonowi. Jest on szefem Mordechaja i Rigbiego, i wiecznie się ich czepia.

Zwyczajny serial

Mordechaj i Rigbi to dwaj najlepsi kumple, którzy przenoszą problemy i nudy swojej szarej pracy do super miejsc.

POSTACIE