Obóz na wyspie

Kosmita

Malutcy, puchaci, uroczy kosmici. Te małe stworzonka grające na cymbałkach zamieszkują całą wyspę. Uwielbiają latać swoimi UFO (i rozbijać je…). To małe psotniki, ale są tak urocze, że nie można się na nie za długo gniewać.

Jeżynka

Jeżynka jest najlepszą przyjaciółką Oskara. Przeczytała nie jedną książkę, ale jest trochę nieporadna życiowo. Jest wegetarianką i istnieje podejrzenie, że jest wilkołakiem (nie mówcie nikomu!). Gdy będzie duża, chce zostać naukowcem, więc wyspa pełna nieznanych stworzeń i magii to dla niej idealne miejsce!

Max

Max to wyluzowany, fajny obozowicz, który przyjaźni się z Oskarem i Jeżynką. Czasami zgrywa ważniaka, ale w głębi serca jest miłym gościem, który zawsze jest gotowy pomóc innym (o ile nie zaspał albo nie zapomniał).

Susie

<!--td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->Susie to kierowniczka obozu. Jest pusta i lubi się rządzić – to prawdziwa czarownica! Gdy nie korzysta z magicznych sztuczek, żeby ułatwić sobie życie, stosuje je, żeby uprzykrzyć dni obozowiczom! A może po prostu nikt jej nie rozumie?

Oskar

Oskar to słoń, który uwielbia przygody i piżamy. Lubi też opowiadać księżycowi o swoich uczuciach. Nie chce dorosnąć, ale jest odważny i wierny swoim przyjaciołom – w szczególności swojej najlepszej przyjaciółce, Jeżynce. Jest ciekawym świata obozowiczem. Często zagłębia się w różne zakamarki wyspy i pomaga dziwnym stworzeniom, które tam żyją.

Obóz na wyspie

Oskar i Jeżynka trafiają na Obóz na wyspie. Szybko zauważają rzeczy, których nie ma na normalnych obozach – obozowe opiekunki-czarownice, kosmitów i gadające drzewa.

POSTACIE